آدرس مطب : تهران – خيابان مطهرى – خيابان فجر – روبروى بيمارستان جم- كوچه شهيد نظرى – ساختمان زهره – طبقه ٥ – واحد ١٦

عمل افزایش طول آلت تناسلی در مردان

افزایش طول آلت تناسلی

عمل افزایش طول آلت تناسلی

افزایش طول آلت تناسلیسایز آلت تناسلی موضوعی است که همواره ذهن مردان را به خودش مشغول کرده است، حتی افرادی که در رابطه جنسی مشکلی نداشته و اندازه آلت طبیعی دارند نیز دوست دارند تا آلت بزرگ‌تری داشته باشند.

انگار که بزرگ کردن آلت تناسلی برای برخی مردان باعث بالا رفتن حس اعتماد به نفس می‌شود.

دلیل نگرانی آقایان از سایز آلت تناسلی این است که مبادا آلتشان بیش از حد کوچک باشد یا این که به دلیل کوچک بودن آلت نتوانند همسرشان را ارضا کنند.

اما مطالعات نشان داده است اکثر آقایانی که فکر می‌کنند آلتشان کوچک است، در واقع آلتی با اندازه معمول دارند؛ همچنین بسیاری از آقایان تصوری غلوآمیز از اندازه معمول آلت تناسلی دارند.

اگر شما هم نگران این موضوع هستید، باید بدانید که اندازه معمول طول آلت حدود ۸ تا ۱۳ سانتی‌متر در حالت شل و آویخته و حدود ۱۳ تا ۱۸ سانتی‌متر در حالت شق و راست (نعوظ) است.

 

مطلب مرتبط: جراحی های پلاستیک آلت تناسلی مردانه

عمل افزایش طول آلات تناسلی

با توجه به مطالب گفته شده، اگر هنوز هم احساس می‌کنید، طول آلت تناسلی شما مناسب نیست و نیاز به جراحی، در ادامه قصد داریم این موضوع را با تمام نکات مرتبط بررسی کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

انواع روش‌های جراحی افزایش طول آلت:
  1. یکی از روش‌های جراحی جهت افزایش طول آلت استفاده از روش جراحی پلاستیک z است که با این روش حدود ۳-۵ سانتی متر به طول آن اضافه می‌شود. با یک برش در زیر شکم و آزاد کردن لیگامان آویزان کننده آلت و برداشت چربی روی استخوان عانه ۳-۵ سانتی متر اضافه می‌شود.
  2. جراحی قطع لیگمان ساسپنسوری یا رباط نگهدارنده آلت تناسلی روشی برای بلندتر کردن آلت تناسلی در حالت شل به وسیله برش رباط نگهدارنده آن است. این رباط آلت تناسلی مردان را به استخوان شرمگاهی متصل می‌کند.

    طی این عمل جراح رباط را قطع کرده و پوست را از شکم به سمت بدنه آلت تناسلی وصل می‌کند. اگرچه این روش باعث آویزان‌تر شدن آلت تناسلی در حال شل و آویخته می‌شود. طول آن را ٢-٣ سانتى متر افزایش خواهد داد

    بسیاری از مردانی که این عمل را انجام می‌دهد متوجه این مشکل نمی‌شوند. بااین‌حال، این مشکل باعث ناراحت‌کننده شدن مقاربت جنسی می‌شود زیرا زوجین مجبور می‌شوند برای داشتن یک مقاربت جنسی رضایت‌بخش تلاش بسیار بیشتری به خرج دهند. ضرر از دست رفتن زاویه نعوظ بسیار بیشتر از نفعِ ۲ سانتی‌متر افزایش طول در حالت غیرنعوظ است.‌

    همچنین ممکن است جراح روش‌های دیگری مثل برداشتن چربی ناحیه اطراف آلت تناسلی مردان را نیز توصیه کند. با انجام این کار آلت تناسلی بزرگتر به نظر می‌رسد اما باز هم طول آن تغییری نخواهد داشت.

  3. روشی دیگری وجود دارد که برای افزایش قطر آلت تناسلی بکار گرفته می‌شود، در این روش بافت چربی از نواحی دیگر بدن برداشته‌شده و در آلت تزریق می‌گردد. اغلب نتیجه این عمل ناامیدکننده است، زیرا که چربی تزریق‌شده ممکن است توسط بدن باز جذب شود. این روش می‌تواند به انحنای آلت تناسلی و یا عدم تقارن آلت منجر شود. تکنیکی دیگری که برای افزایش قطر آلت تناسلی استفاده می‌شود شامل پیوند بافت بروی تنه آلت تناسلی می‌باشد. بی‌خطر یا مؤثر بودن هیچ‌یک از این روش‌ها ازلحاظ علمی به اثبات نرسیده است.

 

دوره نقاهت بعد از عمل

جراح شما مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های مربوط به مراقبت‌های بعد از عمل را به شما می‌دهد. این موارد مربوط به دوره ریکاوری است و باید طبق آن رعایت شود. وقتی جراح در نظر گرفت شما به اندازه کافی خوب هستید که به خانه بازگردید، مرخص خواهید شد.

اگر شما یک بی حسی موضعی داشته باشید در همان روز قادر خواهید بود به خانه بازگردید؛ اما اگر بیهوشی عمومی داشتید، ممکن است یک شب در بیمارستان یا مطب بستری شوید و فردای آن روز در صورتی که مشکلی نداشته باشید، مرخص شوید.

 

عوارض عمل بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

هر عمل جراحی ریسک و خطرات خاص خود را دارد؛ اما به طور کلی این روش عارضه جدی نداشته و فقط محل برش کوچک بر روی ناحیه شرمگاهی مشخص می‌باشد.

دقت داشته باشید، در دوران نقاهت پس از عمل اگر متوجه چیزی نظیر خونریزی بیش از حد هستید و یا مایعاتی زیر پوست آلت شما جمع شده است؛ عفونت دارید؛ درد شدید دارید؛ در تنفس خود مشکل دارید یا دردهای قفسه سینه دارید، سریعاً با جراح خود تماس بگیرید.

 

امیدواریم از این مطلب که در سایت دکتر حجت سلیمی متخصص اورولوژی منتشر شده است اطلاعات کافی را به دست آورده باشید. اگر درخصوص مطلب افزایش طول آلت تناسلی سوالی دارید، در قسمت دیدگاه ها برای بنویسید و سوال خود را بپرسید. دکتر حجت سلیمی در کمترین زمان ممکن شخصا به آن پاسخ می‌دهد.

مقالات مرتبط

دلیل مبتلا شدن به پروستات

بیماری پروستات به مجموعه‌ای از حالت‌ها و مشکلاتی اطلاق می‌شود که مستقیماً با پروستات، یک غده قرارگرفته در پایین مثانه در ساختار تناسلی مردانه، مرتبط

تماس با ما